Za nami Interlift 2017 czyli największe targi branży dźwigowej

Za nami Interlift 2017 czyli największe targi branży dźwigowej

Interlift 2017 to targi środowiska dźwigowego, które mają miejsce co 2 lata w niemieckim Augsburgu. To największe targi branży dźwigowej. Zakres targów obejmuje wystawców mniejszych i większych firm produkujących komponenty dźwigowe oraz gotowe rozwiązania dźwigów osobowych, wind towarowych czy platform dla niepełnosprawnych.

Są to najczęściej wysoko wyspecjalizowane manufaktury o aktywności w skali światowej. Obecni na targach są również członkowie międzynarodowych stowarzyszeń i media z branży dźwigowej, organizowane są fora i dyskusje nad przyszłością, możliwościami i problemami branży dźwigowej. Zatem wizyta na targach to okazja do zapoznania się z nowościami oraz zasięgnięcie fachowej wiedzy od najlepszych specjalistów.

Podczas targów odwiedziliśmy naszych zagranicznych dostawców i sprawdziliśmy co nowego przygotowali na nadchodzący 2018 rok. Nowością będzie platforma przyschodowa dla niepełnosprawnych STRATOS a także rozwiązania dla windy schodowej ALFA, wzbogaconej o nowe wykończenia konstrukcji fotelika. Nowa szata schodołazów T09 będzie jak najbardziej na plus dla obsługujących, którzy docenią prostotę kolumny sterującej.

Chciałoby się powiedzieć "to na tyle" lecz mamy jeszcze więcej informacji o innowacjach w zakresie urządzeń dla niepełnosprawnych którymi podzielimy się dalej na stronach naszych produktów.

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog