Winda z pełną kabiną, ale bez szybu! QUATTROPORTE!

Winda z pełną kabiną, ale bez szybu! QUATTROPORTE!

Podnośnik pionowy Ascendor QuattroPorte jest wszechstronnym, innowacyjnym urządzeniem. Winda kabinowa przemieszcza się w pionie bez potrzeby korzystania z zamkniętego szybu.
Drzwi przystankowe mogą być na wszystkich ścianach kabiny. Szkło drzwi jest izolowane termicznie. Podnośnik pionowy Ascendor QuattroPorte ma wszechstronne zastosowanie.

Dzięki wyjątkowej windzie kabinowej QuattroPorte możesz dotrzeć na wszystkie poziomy budynku przy minimalnej ingerencji w istniejącą konstrukcję budynku.
Otwory w ścianach to wszystko, czego potrzeba, aby trwale podnieść jakość swojego życia i jednocześnie polepszyć swoją niezależność.

Atuty:

  • kabina oraz obszar jazdy windy są optymalnie oświetlone nawet w ciemności; lampy znajdują się na zewnątrz, jak i wewnątrz windy;
  • drzwi od strony budynku perfekcyjnie zatrzymują ciepło, mają doskonałe właściwości termiczne; 
  • intuicyjnie przyciski jazdy znajdują się na poręczy; wystarczy chwycić za poręcz, aby winda rozpoczęła jazdę; gdy tylko ręka zostanie usunięta, podnośnik zatrzymuje się;
  • bezpieczeństwo- pod windą jesteś bezpieczny; aktywna podłoga oraz niezawodny skaner laserowy sprawiają, że winda zatrzyma się, gdy tylko ktoś znajdzie się pod kabiną.

Galeria

Załączniki

Dane techniczne

Maksymalne obciążenie 275 kg
Ilość przystanków Do sześciu
Prędkość do to 9 m/min
Wysokość podnoszenia do 13 metrów
Zasilanie 230V
INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog