Podnośnik towarowo-osobowy CIBES A 8000 udźwig do 1t

Podnośnik towarowo-osobowy CIBES A 8000 udźwig do 1t

Winda A 8000 to produkt szwedzkiej firmy CIBES, który ze względu na swój wysoki udźwig sprawia, że podnośnik platformowy sprawdzi się w każdej przestrzeni. Doskonale spełni on swoje zadanie jako winda towarowa, okaże się pomocny w budynkach z dużym natężeniem ruchu, a także sprawdzi się w zaciszu domowym.

Pomimo swoich dużych możliwości dźwig A 8000 został zbudowany tak, aby platforma wykorzystywała, jak największą przestrzeń użytkową, a całą swoją konstrukcją zajmowała niewiele miejsca. Do montażu windy nie ma także konieczności gospodarowania osobnego miejsca na maszynownię, ponieważ cały mechanizm znajduje się w szybie dźwigu.

Podnośnik platformowy A 8000 stanowi inteligentne urządzenie, jakie bezpiecznie przetransportuje osobę niepełnosprawną na dowolną kondygnację. Jej ostatni z sześciu dostępnych przystanków może znajdować się aż na 13 m. Osoba niepełnosprawna oraz każdy użytkownik dźwigu A 8000 z łatwością go obsłuży i pozostanie płynnie przetransportowany na pożądane piętro, wskazane na wyświetlaczu panelu. Winda Cibes to także doskonała jakość wykonania, a możliwość doboru do niej opcji dodatkowych i koloru jej wykończenia czyni ją spersonalizowanym elementem wyposażenia wnętrz.

Charakterystyka podnośnika śrubowego Cibes A 8000

Funkcjonalność
Podnośnik platformowy A 8000 doskonale spełni swoje zadanie w każdym budynku, a jego udźwig wynosi aż 1 t.

Bezpieczeństwo
System bezpieczeństwa zapewnia swobodny zjazd w razie awarii zasilania, a dostępny przycisk “alarm” pozwala na powiadamianie operatora windy o usterce.

Przestronność
Platforma windy A 8000 została tak zaprojektowana, aby w jej wnętrzu zapewnić użytkownikom dużo wolnej przestrzeni, umożliwiając tym samym przewożenie osoby niepełnosprawnej leżącej nawet na łóżku.

Bogate wyposażenie
Szeroki wybór kolorów, materiałów i elementów wykończenia windy A 8000 gwarantuje personalizację jej wyglądu i dopasowanie platformy do wnętrza nieruchomości.

Trwałość
Podnośnik platformowy A 8000 jest skonstruowany ze stali i szkła hartowanego, a jego drzwi wykonane są z płyty odbojowej, niezwykle odpornej na częstą eksploatację.

Galeria

Załączniki

Dane techniczne

Przeznaczenie Wewnętrzne
Udźwig 1000 kg
Zasilanie Trójfazowe
Prędkość do 0,15 m/s
Nadszybie 2350 mm
Podszybie 130 mm lub 0 mm z rampą najazdową
Napęd Śrubowy
Max wys. podnoszenia 13 m
Max ilość przystanków 6
Sterowanie Automatyczne na przystankach, przyciskowe ciągłe
Moc silnika 4.0 kW
Maszynownia Zintegrowana
Konfiguracja drzwi Nieprzelotowe, przelotowe 180 i 90 kątowe
INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog