Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A4000 Maksymalny udźwig 300 kg

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A4000 Maksymalny udźwig 300 kg

Winda Cibes A 4000 to szwedzka produkcja, która zachwyca swym wyglądem, jej funkcjonalnością i jakością wykonania. Podnośnik platformowy zajmuje bardzo mało przestrzeni i znakomicie sprawdzi się w miejscach z niewielkim natężeniem ruchu. Może być on zainstalowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Serce windy A 4000 to niemal bezszelestny śrubowy napęd Ecosilent, który nie tylko zapewnia komfort użytkowania, ale także jest ekologiczny i ekonomiczny. Podnośnik platformowy stanowi kompaktową konstrukcję, idealnie dopasowującą się do budynku. Również jego montaż jest szybki, nie wymaga dokonywania zmian w architekturze budynku, a samo działanie windy opiera się na podłączeniu jej do gniazdka elektrycznego.

Podnośnik platformowy A 4000 jest idealnym urządzeniem dla osób, które mają trudności w poruszaniu się, a jego użytkowanie jest banalnie proste. Wystarczy nacisnąć przycisk przywołania windy, a ta bezszelestnie zjawi się przed osobą oczekującą. Drzwi windy pracują niezwykle lekko, a ich otwarcie nie sprawi problemów nawet osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Z kolei samo uruchomienie windy jest intuicyjne i łatwe. Wystarczy na panelu nacisnąć przycisk dowolnej kondygnacji, a podnośnik platformowy płynnie przetransportuje użytkownika na wybrany poziom.

Charakterystyka podnośnika śrubowego Cibes A 4000

Funkcjonalność
Podnośnik dla niepełnosprawnych A 4000 sprawdzi się w każdym budynku o niewielkim natężeniu ruchu, a także dopasuje się do niewielkich przestrzeni użytkowych.

Kompaktowość
Do montażu dźwigu A4000 potrzebny jest jedynie 1 m2 powierzchni. Aż ¾ wymiaru podnośnika stanowi jego przestrzeń użytkową.

Bezpieczeństwo
Winda ma wbudowany system bezpieczeństwa, umożliwiający zjazd awaryjny w przypadku braku zasilania.

Duży zasięg
Winda przetransportuje osobę niepełnosprawną na dowolną kondygnację, gdzie ostatni przystanek z sześciu możliwych, dopuszczalny jest aż na 20 m.

Eleganckie wykończenie
Platforma podnośnikowa A 4000 stanowi szykowny element wyposażenia wnętrza, gdzie nawet konstrukcja szybu może być wykonana ze szkła hartowanego.

Cicha praca
Napęd Ecosilent sprawia, że śrubowy mechanizm windy A 4000 pracuje płynnie, dyskretnie, a start i zatrzymanie dźwigu są bardzo delikatne.

Galeria

Załączniki

Dane techniczne

Przeznaczenie Wewnętrzne
Udźwig 300 kg
Zasilanie 1 × 230 VAC/3 × 230 VAC/3 × 400 VAC, 50 Hz, 16 A, 3 × 2,5 mm²
Prędkość Do 0,15 m/s
Nadszybie 2300 mm
Podszybie 50 mm lub 0 mm z rampą najazdową
Napęd Śrubowy
Max wys. podnoszenia 20 m
Ilość przystanków do 6
Sterowanie Automatyczne na przystankach; przyciskowe, ciągłe na platformie
Moc silnika 2,2 kW
Maszynownia Zintegrowana
Konfiguracja drzwi Nieprzelotowa, przelotowa 180, kątowa 90
INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog