Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (do 15 metrów)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (do 15 metrów)

Podnośnik platformowy A5000 to rewelacyjna winda, przeznaczona do korzystania w miejscach o niewielkim natężeniu ruchu – domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej. Nadaje się do transportu osób sprawnych oraz tych poruszających się na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunami. Może być instalowana bez modyfikacji konstrukcji – wystarczy jedynie odpowiednie podłoże oraz dostęp do zasilania 230V lub 400V.

Wysokość podnoszenia dostosowana jest do znamionowej wysokości w zakresie od 0,50 m do kilkunastu metrów. Winda może być obudowana szybem w konstrukcji stalowo-aluminiowej: pełnym lub przeszklonym. Odpowiednie zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo pracy dźwigu.

A5000 to urządzenie produkowane w Szwecji; posiada certyfikaty zgodne z UE/CE.

 

 • Design - Funkcjonalność – Niezawodność
  Dyskretny i nowoczesny design odpowiada każdemu wnętrzu – bez znaczenia, czy jest to budynek użyteczności publicznej, centrum handlowe czy prywatny dom. Przeszklone drzwi stanowią walor estetyczny, który wpływa dodatnio na prestiż budynku.
 • Szybki i efektywny montaż
  Platforma dostarczana jest z kompletnym szybem. Pozwala to na szybki i efektywny montaż bezpośrednio w miejscu przeznaczenia. Winda może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.
 • Napęd śrubowy
  Opatentowany napęd śrubowy zapewniający cichą kulturę pracy.
 • Pulpit sterowniczy
  Wyposażony w duże, czytelne, odporne na wandalizm przyciski jazdy, które opcjonalnie mogą być wzbogacone o opisy w języku Braille’a.
 • Szeroki wybór opcji dodatkowe
  Wiele opcji pozwala dostosować urządzenie do potrzeb inwestora, np. chromowane elementy "kabiny" windy, komunikaty głosowe, opisy w języku Braille'a, magnetyczna karta dostępu, głosowa awizacja przystanków.
 • Łatwa w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb klienta
  Podnośnik platformowy A5000 to rewelacyjna winda, przeznaczona do korzystania w miejscach o niewielkim natężeniu ruchu – domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej. Nadaje się do transportu osób sprawnych oraz tych poruszających się na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunami.

Galeria

Załączniki

Dane techniczne

Udźwig 5 osób / 400kg
Napęd elektryczny - śrubowy
Zasilanie 230V / 400V
Zasilanie sterowania 24V
Wysokość podnoszenia do 13m
Prędkość jazdy 0,15 m/s
Wymiary platformy 1500 x 1000mm / 1500 x 1100mm
Wymiary drzwi 2000 x 900mm
Silnik 2,2kW
Gwarancja 3 lata (wew.) / 1 rok (zew.)
INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog