Małe podnośniki pionowe dla niepełnosprawnych - Winda B900

Małe podnośniki pionowe dla niepełnosprawnych - Winda B900

B900 to przykład małego podnośnika pionowego o wysokości podnoszenia do 3 metrów. Mała winda - podnośnik został skonstruowany z myślą o likwidacji barier architektonicznych i transporcie osób niepełnosprawnych. Charakteryzuje się wysoką kulturą jazdy oraz kontrolą dostępu przed niepowołanymi osobami. Wykonana została z elementów ocynkowanych oraz z metali nierdzewnych (za dodatkową dopłatą) a wypełnienie furtek i barierki podestu stanowi poliwęglan komorowy. Na obudowę maszynowni składają się panele blaszane z wypełnieniem wygłuszającym pracę napędu śrubowego, umieszczonego w bocznej części urządzenia.

Do niewątpliwych zalet tych urządzeń należą: instalacja wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gotowy szyb (dostarczany z platformą, eliminuje konieczność budowy szybu), brak maszynowni (system sterowania i napęd wbudowane w szyb), odporność na działanie warunków zewnętrznych, solidny system napędowy. Montaż windy dla niepełnosprawnych w postaci podnośnika pionowego wymaga właściwego miejsca (uzgadniany z inżynierami sprzedaży), przeprowadzenia niewielkich prac budowlanych zgodnych z przepisami prawa budowlanego (wykonanie fundamentu), wykonania instalacji elektrycznej (doprowadzenie odpowiedniego przewodu, wykonanie zabezpieczenia instalacji elektrycznej, wyposażenie instalacji w uziemienie) oraz montaż bramki zabezpieczającej na górnym przystanku (przeważnie dostarczana wraz z urządzeniem i montowana  podczas instalacji podnośnika).

Podnośnik może być montowany na zewnątrz i wewnątrz budynków na powierzchni o wymiarach ok. 2,2m2. Nie wymaga podszybia a dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym platforma pozwala na instalację niskiej rampy najazdowej albo niewielkiego zagłębienia 60mm. Ponadto podnośnik wyposażony jest w ręczny zjazd awaryjny. Gama wyposażenia dodatkowego pozwala na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników. B900 jest zgodne z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE – posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty dotyczące bezpiecznego użycia podnośnika.

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog