Bariery do pokonania? Zapytaj o doradztwo ekspertów!

Bariery do pokonania? Zapytaj o doradztwo ekspertów!

W nowopowstającym budynku potrzebna jest kilkukondygnacyjna winda dla niepełnosprawnych? Modernizacja istniejącego obiektu wymaga zainstalowania małej windy pionowej? Projektant potrzebuje parametrów i rysunków technicznych podnośnika platformowego do naniesienia w tworzonej koncepcji? Na potrzeby wymagań obecnych przepisów należy zainstalować platformę przyschodową? Wyposażenie ośrodka opieki wymaga dostarczenia schodołazu, podnośnika transportowo-kąpielowego lub profesjonalnego systemu podnośnika sufitowego? Chcą Państwo zainstalować u siebie w domu nowoczesną windę schodową?  A może starają się Państwo o przyznanie dofinansowania ze środków PFRON na likwidację barier technicznych lub architektonicznych?

Nasi doradcy chętnie porozmawiają o Państwa problemach i odpowiedzą na wszystkie zadane pytania. Dla osób zainteresowanych propozycją naszej firmy oferujemy wizje lokalne. Inżynierowie sprzedaży dojeżdżają w każde miejsce Polski i udzielają fachowych konsultacji w miejscu planowanej  inwestycji. Dostarczamy i instalujemy urządzenia dźwigowe bez pośredników, uczestnicząc aż do samego odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Lift Plus PL to doświadczenie od 2002 roku, ponad tysiąc zainstalowanych urządzeń w całym kraju, pomoc setkom osób prywatnych w likwidacji barier architektonicznych w ich domach i bogata lista referencyjna firm i instytucji które nam zaufały. Zapraszamy do kontaktu!

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog